...

Napomena: Opis proizvoda preuzet je sa web prezentacije ili iz kataloga proizvođača. Svaki proizvod ima referentnu šifru prema kojoj ga možete pronaći na sajtu proizvođača ili nam se obratite ukoliko želite da proverimo detalje koji su ovde navedeni. Svi alati su originalni i distribuiraju se samo od strane zvaničnih uvoznika, mi se ne bavimo kopijama.
Slike proizvoda su informativnog karaktera.

Uvoznik: Vermax Alati d.o.o, Drage Spasić 35, 11030 Beograd

Makita - Akumulatorska prskalica BVF104RF

Li-Ion baterije 18V 3Ah baterije
Šifra proizvoda: BVF104RF || Alatshop šifra 023-03741

Proizvod nije dostupan za isporuku
Cena: 71 000.00 din

Besplatna dostava

Opis proizvoda

Akumulatorska prskalica BVF104RF

Opis i namena proizvoda

U stilu ranca udoban pojas za rame, sa obloženim kajševima i najbolji su za upotrebu u teškim uslovima na otvorenom
Kompaktan i lagan akumulatorski rasprskivač
Ručka za ventil sa tri izborna režima: Normalno prskanje u intervalima, usporeno za kontinuirano prskanje i isprekidano prskanje
Uključene su dve različite mlaznice kao standardna oprema, za dodatnu raznovidnost: Y-oblik dvojne mlaznice, opšto za pesticide sa upotrebom insekticida, fungicida itd. i široko ugaona herbicidna mlaznica, za prskanje herbicida; isto tako, idealna je za navodnjavanje rastinja ili za regenerativno prskanje zemlje.

Karakteristike proizvoda

Napon akumulatora 18 V
Kapacitet akumulatora 3,0 Ah
Tip akumulatora Li-ion
Maks. pritisak rasprskivanja 3 bar
Kapacitet rezervoara 10 l
Maks. kapacitet isporuke 260 l/min
Buka: zvučni pritisak 70 dB(A)
Buka: odstupanje (K) 3 dB(A)
Vibracije: bez opterećenja 2,5 m/s²
Vibracije: odstupanje (K) 1,5 m/s²
Težina prema EPTA –i 3,8 kg

Obim isporuke

Akumulator 194204-5
Punjač za akumulator 194337-6
Kaiš cevi 6909511104
Mlaznica za raspršivanje 6958028000
Dvojna mlaznica sa Y rasporedom 6958029000
Cev za raspršivanje 6959505801

Naručivanje
Preko sajta

Klikom na dugme "DODAJ U KORPU" ubacujete proizvod u korpu za kupovinu. Pregledom korpe (gornji deo stranice) možete popuniti formular sa podacima i poslati porudžbinu. Proizvod na ovaj način možete poručiti svim danima uključujući i vikende i praznike od 0-24h.

E-mailom ili telefonom

E-mail porudžbinu možete poslati u bilo koje doba dana. U sadržaju maila navedite proizvod (šifru proizvoda) koji želite da kupite sa podacima: Ime i prezime, adresa i kontakt telefon. E-mail pošaljite na adresu prodaja@alatshop.rs
Telefonom proizvod možete poručiti od ponedeljka-petka u vremenu od 08-17h, subotom 08-13h a nedeljom on-line (putem sajta ili e-maila). Pozovite nas i u razgovoru sa našim ljubaznim operaterom dogovorite realizaciju narudžbine.
Kontakt telefoni su:
060/027-9809 i
023/603-130.

Kao pravno lice

Za narudžbinu proizvoda možete iskoristiti bilo koji od navedenih načina naručivanja. Prilikom popunjavanja formulara za narudžbenicu ili kontakta ostavite nam podatke firme (naziv, adresa, PIB i matični broj) i e-mail adresu na koju ćemo poslati predračun.

Komentari proizvoda
Ivan
  • 25-04-2022 11:04
Cena?
Najtraženiji proizvodi iz podkategorije Ostalo