023/603-130 (08-15h)
060/027-98-09 (08-19h)
065/328-328-2 (15-19h)
Korpa
Vaša korpa je prazna

Rasklopna šema za: Makita UC3530A

Broj dela Šifra dela Naziv dela
1 226743-8 STRAIGHT BEVEL GEAR 14
2 419410-4 BAFFLE PLATE
3 211111-8 BALL BEARING 6301LLB
4 240001-8 FAN 80
5 616969-4 ARMATURE 240V
6 681666-1 INSULATION WASHER
6 681666-1 INSULATION WASHER
7 211057-8 BALL BEARING 629ZZ
8 639530-0 FIELD 240V
9 266095-5 TAPPING SCREW 5X55
10 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
11 188818-0 HANDLE SET
11 810198-3 CAUTION LABEL
INC. 28
12 654532-5 TERMINAL BLOCK 1P
12 654475-1 TERMINAL BLOCK
13 867109-9 UC3530A NAME PLATE
14 650577-1 SWITCH SD-006-BB2AA-AA
15 631719-6 CONTROLLER
16 682574-9 CORD GUARD 10-90
17 665894-6 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-0.5
18 687124-5 STRAIN RELIEF
19 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
20 416178-3 LOCK-OFF BUTTON
21 233173-6 COMPRESSION SPRING 4
22 419411-2 SWITCH LEVER
23 645239-4 NOISE SUPRESSOR
24 651923-1 SWITCH TG70B
25 643650-4 BRUSH HOLDER CAP 6.5-13.5
25 643650-4 BRUSH HOLDER CAP 6.5-13.5
26 181044-0 CARBON BRUSH CB-153
27 154867-9 MOTOR HOUSING COMPLETE
27 643653-8 BRUSH HOLDER 6.5-13.5
28 188818-0 HANDLE SET
28 810198-3 CAUTION LABEL
INC. 11
29 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
30 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
32 154870-0 TANK CAP COMPLETE
33 419412-0 GEAR HOUSING COVER
34 140089-7 OIL PUMP COMPLETE
34 140089-7 OIL PUMP COMPLETE
34 142002-1 OIL PUMP COMPLETE
34 142002-1 OIL PUMP COMPLETE
34 142002-1 OIL PUMP COMPLETE
35 213039-6 O RING 6
36 421959-2 SPONGE SEAL
37 419407-3 OIL TANK
38 416274-7 CAP
39 231975-4 SPRING
40 421958-4 OIL TUBE
41 419408-1 GEAR HOUSING
42 419413-8 ROD
43 233174-4 COMPRESSION SPRING 6
44 451130-4 FRONT HAND GUARD
45 158044-5 LINK PLATE COMPLETE
46 234005-0 COMPRESSION SPRING 9
47 213039-6 O RING 6
48 211012-0 BALL BEARING 606ZZ
49 450230-7 CRANK
50 417405-1 CAM
51 259034-2 RETAINING RING E TYPE 10
52 266095-5 TAPPING SCREW 5X55
52 266044-2 TAPPING SCREW 5X60
53 266173-1 TAPPING SCREW 5X30
54 226741-2 STRAIGHT BEVEL GEAR 43
55 324662-3 SPINDLE
56 211107-9 BALL BEARING 6201ZZ
57 419409-9 FRONT HANDLE
57 455487-5 FRONT HANDLE
58 266173-1 TAPPING SCREW 5X30
59 921452-1 HEX. BOLT M8X30
60 318013-0 BEARING HOUSING
63 345651-5 SPIKE BUMPER
64 266173-1 TAPPING SCREW 5X30
65 168426-3 BRAKE BAND
66 267195-4 FLAT WASHER 4
67 266026-4 TAPPING SCREW BIND CT 4X12
68 125331-7 BRAKE DRUM ASSEMBLY
68 123886-6 BRAKE DRUM ASSEMBLY
69 253215-0 FLAT WASHER 8
70 259033-4 RETAINING RING E TYPE 6
71 266007-8 TAPPING SCREW BIND PT 3X10
72 419241-1 COVER
73 227496-2 STRAIGHT BEVEL GEAR 14
74 227495-4 STRAIGHT BEVEL GEAR 14
75 154869-5 SPROCKET COVER COMPLETE
76 419233-0 DIAL 40
77 253874-0 FLAT WASHER 4
78 915106-0 BINDING HEAD SCREW M4X8
79 233033-2 COMPRESSION SPRING 4
80 216008-6 STEEL BALL 4
81 154763-1 LEVER COMPLETE
82 951122-8 SPRING PIN 4-28
83 419271-2 CUP WASHER 20
83 419271-2 CUP WASHER 20
83 453061-3 CUP WASHER 20
83 453061-3 CUP WASHER 20
83 453061-3 CUP WASHER 20
84 317977-5 LEVER HOLDER
85 231025-5 COMPRESSION SPRING 8
86 252168-0 HEX. NUT M8-13
87 324621-7 ADJUST PIN
88 324620-9 ADJUST SCREW
89 188858-8 SPROCKET COVER SET
INC. 71-88
89 188858-8 SPROCKET COVER SET
INC. 71-88
89 187088-8 SPROCKET COVER SET
INC. 71-88
89 187088-8 SPROCKET COVER SET
INC. 71-88
89 187088-8 SPROCKET COVER SET
INC. 71-88
90 188859-6 LEVER COMPLETE SET
INC. 81-84
90 188859-6 LEVER COMPLETE SET
INC. 81-84
90 187089-6 LEVER COMPLETE SET
INC. 81-84
90 187089-6 LEVER COMPLETE SET
INC. 81-84
90 187089-6 LEVER COMPLETE SET
INC. 81-84
91 188929-1 OIL PUMP COMPLETE SET
INC. 34,35,49
91 188929-1 OIL PUMP COMPLETE SET
INC. 34,35,49
91 187573-1 OIL PUMP COMPLETE SET
INC. 34,35,49
91 187573-1 OIL PUMP COMPLETE SET
INC. 34,35,49
91 187573-1 OIL PUMP COMPLETE SET
INC. 34,35,49
419559-0 CHAIN PROTECTION COVER 330
158024-1 HOOK COMPLETE
165201-8 GUIDE BAR 14"
165201-8 GUIDE BAR 14"
837010-2 OIL ABSORBENT SHEET
837010-2 OIL ABSORBENT SHEET
195089-2 CHAIN EDGER SET
528092652 SAW CHAIN 14"
528092652 SAW CHAIN 14"
195304-4 SAW CHAIN SET
195304-4 SAW CHAIN SET
196212-2 SAW CHAIN SET
196212-2 SAW CHAIN SET
196212-2 SAW CHAIN SET
195090-7 GLOVES SET
195091-5 SAFETY GOGGLES SET
195093-1 CHAIN OIL SET
823333-4 METAL CASE
Početna
O nama
Kako naručiti?
Garancija kvaliteta i uslovi
Pravila o kolacicima
Kontakt