023/603-130 (08-15h)
060/027-98-09 (08-19h)
065/328-328-2 (15-19h)
Korpa
Vaša korpa je prazna

Rasklopna šema za: Makita UC4020A

Broj dela Šifra dela Naziv dela
1 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
2 419234-8 REAR COVER
3 191972-1 CARBON BRUSH CB-132
4 682211-5 RUBBER SLEEVE
5 861999-2 UC4020A NAME PLATE
6 421938-0 FRONT GRIP
7 266388-0 TAPPING SCREW 5X16
8 267189-9 FLAT WASHER 5
9 419235-6 FRONT HAND GUARD
10 231640-5 TORSION SPRING 20
11 188089-9 HOUSING SET
11 810866-8 CAUTION LABEL
INC. 62
12 650577-1 SWITCH SD-006-BB2AA-AA
13 651922-3 SWITCH TG71B
14 233173-6 COMPRESSION SPRING 4
15 416178-3 LOCK-OFF BUTTON
16 416708-0 SWITCH LEVER
17 645200-1 NOISE SUPPRESSOR
18 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
19 687052-4 STRAIN RELIEF
19 687124-5 STRAIN RELIEF
20 682540-6 CORD GUARD 9.3-90
21 665876-8 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-0.6
22 210029-0 BALL BEARING 608ZZ
23 681644-1 INSULATION WASHER
24 594538-0 FIELD ASS'Y 220-240V
24 654069-2 RECEPTACLE
24 654208-4 RECEPTACLE
24 593869-4 FIELD ASS'Y 220-240V
24 654069-2 RECEPTACLE
24 654208-4 RECEPTACLE
25 266389-8 TAPPING SCREW 5X70
26 513713-9 ARMATURE ASS'Y 220-240V
INC. 22,23,29
28 419238-0 BAFFLE PLATE
29 211061-7 BALL BEARING 6000LLB
30 227153-2 SPUR GEAR 12
31 931403-6 HEX. NUT M8
32 135414-5 CAP ASS'Y
INC. 33
33 421934-8 PACKING
34 419240-3 OIL TANK
35 213039-6 O RING 6
36 142001-3 OIL PUMP COMPLETE
37 421935-6 OIL TUBE
38 231975-4 SPRING
39 416274-7 CAP
40 256021-2 PIN 5
41 158047-9 LINK PLATE COMPLETE
42 233175-2 COMPRESSION SPRING 9
44 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
45 267195-4 FLAT WASHER 4
46 168321-7 BRAKE BAND
47 344688-9 BRAKE RING
48 231817-2 TENSION SPRING 5
49 452456-7 BEARING HOLDER
50 213039-6 O RING 6
51 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
52 417405-1 CAM
53 227154-0 SPUR GEAR 43
54 324619-4 SPINDLE
55 210106-8 BALL BEARING 6001LLB
56 450230-7 CRANK
57 210028-2 BALL BEARING 606ZZ
58 324622-5 ROD
59 531290056 SAW CHAIN 16"
59 511492756 SAW CHAIN 16"
59 531291656 SAW CHAIN 16"
60 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
61 345651-5 SPIKE BUMPER
62 188089-9 HOUSING SET
62 810866-8 CAUTION LABEL
INC. 11
63 266326-2 TAPPING SCREW 4X18
64 221526-1 SPROCKET
65 259036-8 STOP RING E-8
66 266007-8 TAPPING SCREW BIND PT 3X10
67 419241-1 COVER
68 227496-2 STRAIGHT BEVEL GEAR 14
69 227495-4 STRAIGHT BEVEL GEAR 14
70 324620-9 ADJUST SCREW
71 324621-7 ADJUST PIN
72 165247-4 GUIDE BAR
73 233033-2 COMPRESSION SPRING 4
74 216008-6 STEEL BALL 4
75 252168-0 HEX. NUT M8-13
76 231025-5 COMPRESSION SPRING 8
77 317977-5 LEVER HOLDER
78 419271-2 CUP WASHER 20
79 154763-1 LEVER COMPLETE
79 816853-5 INDICATION LABEL
80 951122-8 SPRING PIN 4-28
81 915106-0 BINDING HEAD SCREW M4X8
82 253874-0 FLAT WASHER 4
83 419233-0 DIAL 40
84 154761-5 SPROCKET COVER COMPLETE
85 421960-7 SPONGE
86 324685-1 HOSE CLAMP
89 135249-4 SPROCKET COVER ASS'Y
INC. 66-71,73-84
158024-1 HOOK COMPLETE
419242-9 CHAIN COVER
803898-2 UC4020A CARTON LABEL
Početna
O nama
Kako naručiti?
Garancija kvaliteta i uslovi
Pravila o kolacicima
Kontakt