023/603-130 (08-15h)
060/027-98-09 (08-19h)
065/328-328-2 (15-19h)
Korpa
Vaša korpa je prazna

Rasklopna šema za: Makita HS7100

Broj dela Šifra dela Naziv dela
1 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
2 453288-5 REAR COVER
3 643650-4 BRUSH HOLDER CAP 6.5-13.5
4 196018-8 CARBON BRUSH SET CB-174
5 896681-4 HS7100 NAME PLATE
6 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
7 911268-2 PAN HEAD SCREW M5X45
8 141313-1 MOTOR HOUSING COMPLETE
8 643653-8 BRUSH HOLDER 6.5-13.5
11 645200-1 NOISE SUPPRESSOR
12 453284-3 LOCK OFF BUTTON
13 231469-9 COMPRESSION SPRING 4
14 650245-6 SWITCH SGE115CDY-10
16 654532-5 TERMINAL BLOCK 1P
17 265995-6 TAPPING SCREW 4X18
18 687052-4 STRAIN RELIEF
19 665890-4 POWER SUPPLY CORD 1.0-2-4.0
20 682540-6 CORD GUARD 9.3-90
21 453282-7 HANDLE COVER
22 525854-9 FIELD ASS'Y 220-240
22 654020-2 RING TERMINAL
22 654502-4 CONNECTOR P-2
23 266044-2 TAPPING SCREW 5X60
24 453283-5 BAFFLE PLATE
25 261103-7 RUBBER WASHER 13
26 421479-6 RUBBER RING 19
27 210016-9 BALL BEARING 698ZZ
28 681654-8 INSULATION WASHER
29 513833-9 ARMATURE ASS'Y 220V
INC. 27,28,30,31
30 240133-1 FAN 70
31 211131-2 BALL BEARING 6001DDW
32 346547-3 SHAFT LOCK
33 233429-7 COMPRESSION SPRING 7
34 286275-7 CAP
35 911118-1 PAN HEAD SCREW M4X12
36 453287-7 BLADE COVER
37 911118-1 PAN HEAD SCREW M4X12
38 453285-1 DUCT
39 141311-5 BLADE CASE COMPLETE
40 265594-4 HEX.BOLT M6X18
41 266229-0 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M5X8
42 262552-1 RUBBER SLEEVE 6
43 251247-1 + PAN HEAD SCREW M6X20
44 213560-5 O RING 44
45 211022-7 BALL BEARING 607ZZ
46 227754-6 HELICAL GEAR 43
47 326127-1 SPINDLE
48 318820-1 BEARING BOX
49 911223-4 PAN HEAD SCREW M5X16
50 211275-8 BALL BEARING 6003DDW
51 285848-3 BEARING RETAINER 23-36
52 231877-4 TENSION SPRING 4
53 318821-9 SAFETY COVER
54 272271-1 LEVER 37
55 266034-5 TAPPING SCREW CT 4X16
56 961201-4 RETAINING RING S-42
57 257279-6 RING 17
58 224473-5 INNER FLANGE 35
59 224409-4 OUTER FLANGE 35
60 266283-4 HEX. SOCKET HEX. BOLT M8X20
61 911108-4 PAN HEAD SCREW M4X8
62 453362-9 LOCK PLATE
63 272273-7 LEVER 70
64 264071-3 HEX. NUT M6
65 267100-1 FLAT WASHER 6
66 257669-3 SLEEVE 6
67 267100-1 FLAT WASHER 6
68 141312-3 DEPTH GUIDE COMPLETE
69 251919-8 CAP SQUARE NECK BOLT M6X20
70 165670-3 REAR ANGULAR GUIDE
71 922137-2 HEX. SOCKET HEAD BOLT M4X20
72 256480-0 SHOULDER PIN 6-7
73 252126-6 HEX. LOCKING NUT M4-7
74 252103-8 HEX. LOCK NUT M5-8
75 345590-9 ANGULAR GUIDE
76 256480-0 SHOULDER PIN 6-7
77 318823-5 STOPPER
78 213062-1 O RING 9
79 266734-7 + TRUSS HEAD SCREW M5
80 265571-6 HEX. BOLT M6X10
81 961012-7 STOP RING E-6
82 453165-1 LOCK LEVER
83 233596-8 TORSION SPRING 11
84 911203-0 PAN HEAD SCREW M5X8
85 453286-9 TOP GUIDE
86 257982-9 BOW STOP RING E-8
87 272272-9 LEVER 45
88 266735-5 HEX.BOLT M6X20
89 267100-1 FLAT WASHER 6
90 266208-8 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8
91 266208-8 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8
92 266208-8 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8
93 318819-6 BASE
94 266208-8 H.S.SET SCREW(CUP POINT)M6X8
95 267100-1 FLAT WASHER 6
96 252631-3 SCREW M6
164095-8 GUIDE RULE
453289-3 DUST NOZZLE
911128-8 PAN HEAD SCREW M4X16
B-02939 T.C.T. SAW BLADE 190MM
783204-6 HEX. WRENCH 6
Početna
O nama
Kako naručiti?
Garancija kvaliteta i uslovi
Pravila o kolacicima
Kontakt