023/603-130 (08-15h)
060/027-98-09 (08-19h)
065/328-328-2 (15-19h)
Korpa
Vaša korpa je prazna

Rasklopna šema za: Makita 9741

Broj dela Šifra dela Naziv dela
1 911248-8 PAN HEAD SCREW M5X28
2 157777-9 GEAR HOUSING COVER
INC. 3,30
3 263002-9 RUBBER PIN 4
4 211101-1 BALL BEARING 6001LLB
5 253744-3 FLAT WASHER 12
6 221756-4 HELICAL GEAR 53
7 961055-9 RETAINING RING S-15
8 211236-8 BALL BEARING 6002DDW
9 163269-8 SPINDLE
10 254219-5 KEY 4
11 157776-1 GEAR HOUSING
INC. 25-27,55
12 911218-7 PAN HEAD SCREW M5X14
13 273623-9 GRIP
14 794384-3 NYLON BRUSH WHEEL 120-80
15 285661-9 BEARING RETAINER
16 211275-8 BALL BEARING 6003DDW
17 912122-3 COUNTERSUNK HEAD SCREW M4X14
18 681625-5 INSULATION WASHER
19 211031-6 BALL BEARING 608LLB
20 263014-2 RUBBER PIN 4
21 512928-5 ARMATURE ASS'Y 220V
INC. 18,19,22,23,24
22 241113-0 FAN 68
23 253024-7 FLAT WASHER 10
24 211088-7 BALL BEARING 6000DDW
25 263002-9 RUBBER PIN 4
26 263002-9 RUBBER PIN 4
27 263005-3 RUBBER PIN 6
28 911258-5 PAN HEAD SCREW M5X35
29 211019-6 BALL BEARING 626
30 263002-9 RUBBER PIN 4
31 911278-9 PAN HEAD SCREW M5X55
32 211019-6 BALL BEARING 626
33 153168-2 GEAR COMPLETE 64
34 934301-3 WING NUT M6
35 253196-8 FLAT WASHER 6
36 343434-7 DEPTH GUIDE
37 961018-5 STOP RING E-5
38 855929-3 NAME PLATE 9741
39 643600-9 BRUSH HOLDER CAP 6-10
40 181030-1 CARBON BRUSH CB-100
41 251323-1 + PAN HEAD SCREW M4
42 253308-3 THIN WASHER 6
43 343436-3 COVER PLATE
44 253980-1 WAVE WASHER 14
45 253874-0 FLAT WASHER 4
46 157864-4 HOUSING
46 816692-3 INDICATION LABEL
46 817912-8 CAUTION LABEL
46 643609-1 BRUSH HOLDER 6-10
INC. 20,56
47 251919-8 CAP SQUARE NECK BOLT M6X20
48 162134-8 FRONT ROLLER
49 256655-1 PIN 7
50 343435-5 PLATE
51 322071-0 ARBOR
52 410957-1 BAFFLE PLATE
53 911285-2 PAN HEAD SCREW M5X60
54 527414-3 FIELD ASS'Y 220V
54 654019-7 RING TERMINAL
54 654501-6 CONNECTOR P-1.25
55 262515-7 SLEEVE 6
56 262515-7 SLEEVE 6
57 911153-9 PAN HEAD SCREW M4X28
58 410954-7 HANDLE COVER
59 162133-0 ROLLER
60 911133-5 PAN HEAD SCREW M4X18
61 687001-1 STRAIN RELIEF
62 423096-8 SPONGE SEAL
63 682502-4 CORD GUARD 8-85
64 666226-0 POWER SUPPLY CORD 1.5-2-5.0
65 651332-4 SWITCH SGEL210R-4
66 421323-7 SWITCH COVER
67 645200-1 NOISE SUPPRESSOR
68 941152-7 FLAT WASHER 6
400 410899-9 JOINT
401 783204-6 HEX. WRENCH 6
Početna
O nama
Kako naručiti?
Garancija kvaliteta i uslovi
Pravila o kolacicima
Kontakt